• Betalen in termijnen
 • Examengerichte rijlessen
 • Hoog slagingspercentage
logo

★★★★★ 5/5 | Bekijk alle reviews.

Reviews: ★★★★★ 5/5

Rijschool Berkel Enschot

Met onze 8 jaar ervaring zijn wij ervan overtuigd dat wij dé rijschool in Berkel Enschot zijn die jou vliegensvlug aan jouw rijbewijs gaan helpen!

 • Betalen in termijnen
 • Examengerichte rijlessen
 • Mannelijke & Vrouwelijke instructeurs
 • Gratis Proefles
 • Kiezen uit automaat of schakel
 • Hoog slagingspercentage
 • CBR erkende rijschool
 • 8 jaar ervaring
 • Nieuwe lesauto’s
 • Flexibel: Rijles in de middag, avond of weekend
 • Eerlijk advies
 • Betaal nooit teveel! Niet gereden rijlessen krijg je retour
 • Vriendelijke & geduldige instructeurs

Vraag onze gratis proefles aan!

Proefles is gratis i.c.m. een lespakket.

 Door een gratis proefles aan te vragen, bevestigt u dat u akkoord gaat met de algemene voorwaarden. 

Wij gaan zorgvuldig om met uw gegevens.
Lees hierover meer in ons privacy statement.

Snel beginnen aan je eerste rijles!

Zodra je aanmelding voltooid is kan je meteen beginnen met je rijles. Dat kan dus al vandaag of morgen zijn!

Rijlessen nemen vanaf 16,5 jaar

Bij Rijschool Start Driving kan je al beginnen met het nemen rijlessen vanaf de leeftijd van 16,5 jaar.

Automaat of handgeschakeld

Bij ons mag jij kiezen of je rijles wilt krijgen in een automaat of handgeschakelde lesauto.

Mogelijkheid voor betaling in termijnen

Wil je de rijlessen liever in termijnen betalen? Prima! Wij bieden jou de ruimte om flexibel te betalen.

Start Driving helpt je letterlijk en figuurlijk gauw op weg!

rijschool-in-berkel-enschot

Erkende rijschool in Berkel Enschot met kwaliteit

Wil jij afrijden bij een rijschool in Berkel Enschot? Dan ben je bij Rijschool Start Driving ongetwijfeld aan het juiste adres. Onze rijschool bestaat inmiddels al meer dan 8 jaar en zijn we ook nog een door het CBR erkende rijschool. Ons doel is om altijd zo eerlijk en transparant mogelijk te zijn met onze leerlingen. Dat heeft er ook in geresulteerd dat wij een hoog slagingspercentage hebben. Daarom ook dat wij over zeer vriendelijke en geduldige rijinstructeurs beschikken die jou met alle deskundigheid zullen klaarstomen in aanloop naar het CBR praktijkexamen.

 • Betalen in termijnen
 • Examengerichte rijlessen
 • Mannelijke & Vrouwelijke instructeurs
 • Gratis Proefles

Omdat onze rijinstructeurs echte professionals in hun vak zijn, weten ze ook uitstekend op welke examenroutes de praktijkexamens van het CBR gegeven worden. Uiteraard kan je ervan uitgaan dat de instructeurs hartstikke gezellige en fijne mensen zijn om mee samen te rijden. Zodoende kunnen wij jou dus optimaal voorbereiden op je afrijden, zonder dat je te veel tijd en geld verliest aan randzaken. Gewoon straight to the point rijlessen ontvangen dus!

Ervaren en erkend!

Met meer dan 8 jaar ervaring als rijschool in de omgeving van Berkel Enschot weten wij precies hoe we jou kunnen helpen.

Examengericht

Wij weten waar de examenroutes van het CBR zijn uitgestippeld en kunnen je dus examengericht begeleiden!

Flexibele lestijden

Bij Rijschool Start Driving heb je de mogelijkheid om te lessen in de ochtend, middag, avond en zelfs in het weekend!

Rijles in Berkel Enschot

Wil jij graag rijles in Berkel Enschot volgen? Dan zit je bij Rijschool Start Driving helemaal prima! Wij geven namelijk binnen en buiten Berkel Enschot rijles. Daarbij worden voornamelijk de examenroutes van het CBR gehanteerd, zodat jij goed doorhebt waar het CBR praktijkexamen voor het rijbewijs B wordt gehouden. Daardoor kan je alvast goed bekend raken met de omgeving en de situaties die zich daarbij kunnen voordoen.

 • Kiezen uit automaat of schakel
 • Hoog slagingspercentage
 • CBR erkende rijschool

Zo krijg jij een voorsprong op het examen, je hoeft je dan namelijk niet nog druk te maken om de omgeving, maar vooral de instructies van de rijexaminator goed uitvoeren. Tijdens de rijlessen zullen wij alle wet- en regelgeving goed hanteren, zodat jij veilig en verantwoord wordt getraind. Het doel met de rijlessen is dan ook dat je meer zelfvertrouwen krijgt en het praktijkexamen zo snel mogelijk haalt.

Meld je aan voor een lespakket en profiteer van onze gratis proefles. Op deze manier heb je de mogelijkheid om onze lesmethoden uit te proberen en te zien of ze bij jou passen, evenals de instructeur/instructrice en de auto van jouw keuze.

automaat-rijles-berkel-enschot

Automaat rijles Berkel Enschot

Onze lesauto’s zijn van het merk Volkswagen, waarbij je de keuze kunt maken uit een Golf 7 of Golf 8. Ook heb je de mogelijkheid om te bepalen of je wilt rijden in een handgeschakelde auto of een automaat. Als je automaat rijles in Berkel Enschot wilt volgen kunnen wij dat dus prima voor je regelen. Je voordeel bij een automaat auto is dat je niet hoeft te schakelen om de haverklap, waardoor je je meer kan focussen op je beheersing van het stuur.

 • 8 jaar ervaring
 • Nieuwe lesauto’s
 • Flexibel: Rijles in de middag, avond of weekend

Ook kunnen we zo meer aandacht besteden aan het uitvoeren van de bijzondere handelingen en de parkeertechnieken. Verder kun je ook je meer focussen op al het verkeer buiten zonder je zorgen te maken in welke stand je het schakelbak moet zetten. Bij ons is het de bedoeling dat wij rijlessen geven op basis van jouw behoeften, waarbij ook zeker rekening wordt gehouden met jouw persoonlijke leertempo.

Betrouwbare rijschool in Berkel Enschot

Wij zijn ervan overtuigd dat wij gezien kunnen worden als een betrouwbare rijschool in Berkel Enschot. Mocht je zoeken naar een goedkope rijschool of een erkende rijschool in Berkel Enschot, dan heb je in ieder geval een betrouwbare rijschool gevonden. Wij zorgen er bijvoorbeeld voor dat jij de mogelijkheid hebt om ook te betalen in termijnen. Verder betaal je bij ons nooit te veel; de niet gereden rijlessen krijg je retour van ons!

 • Eerlijk advies
 • Betaal nooit teveel! Niet gereden rijlessen krijg je retour
 • Vriendelijke & geduldige instructeurs

Daarnaast heb je de flexibiliteit bij ons om zelf uit te maken wanneer je les wilt volgen, en dat kan dan in de middag, avond of in het weekend. Mocht je behoefte hebben om je vragen beantwoord te krijgen of je twijfels weg te werken, dan raden we je oprecht aan om gerust contact met ons op te nemen. Onze medewerkers staan graag klaar om jou met alle mogelijke transparantie te voorzien in je behoeften: vraag maar raak!

betrouwbare-rijschool-in-berkel-enschot

Kies je lespakket

De tarieven en rijlespakketten van Start Driving zijn scherp geprijsd en zorgvuldig samengesteld om jou alle flexibiliteit te bieden. Niet betaalde rijlessen krijg je terug én je hebt de mogelijkheid om je rijlespakket te betalen in termijnen! Klaar om je autorijbewijs te halen? Hieronder vind je onze scherp geprijsde rijlespakketten. De kosten van schakel- en automaat rijlessen zijn hetzelfde bij Rijschool Start Driving! 

Autorijles

Auto rijbewijs halen? Hieronder vind je onze scherp geprijsde rijles pakketten!

Schakel & automaat

De kosten van schakel en automaat rijlessen zijn hetzelfde bij Rijschool Start Driving!

Pakket 1

Aanbevolen als herexamen

€684

 • 6 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur

 

*Betalen in termijnen is niet mogelijk

Pakket 2

Voor vlotte leerlingen

€1452

 • 18 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 3

Aanbevolen voor boven gemiddelde leerlingen

€2028

 • 27 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 4

Aanbevolen voor gemiddelde leerlingen

€2540

 • 35 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 5

Leerlingen die extra aandacht nodig hebben

€2860

 • 40 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 6

All-inclusive met zekerheid extra plus

€2885

 • 35 lessen (60 minuten)
 • Tussentijdse toets
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie-examen CBR
 • Theorie online
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 1

Aanbevolen als herexamen

€684

 • 6 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur

*Betalen in termijnen is niet mogelijk

Pakket 2

Voor vlotte leerlingen

€1452

 • 18 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 3

Aanbevolen voor boven gemiddelde leerlingen

€2028

 • 27 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 4

Aanbevolen voor gemiddelde leerlingen

€2540

 • 35 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 5

Leerlingen die extra aandacht nodig hebben

€2860

 • 40 lessen (60 minuten)
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie online
 • Snel beginnen
 • Vaste instructeur
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Pakket 6

All-inclusive met zekerheid extra plus

€2885

 • 35 lessen (60 minuten)
 • Tussentijdse toets
 • Praktijkexamen CBR
 • Theorie-examen CBR
 • Theorie online
 • Betalen in 2 termijnen mogelijk

Zullen we je terugbellen?

Vul je gegevens in en wij nemen spoedig contact met je op!

Rijlessen in Berkel Enschot

Zoek je naar rijlessen in Berkel Enschot? Dan kan je je zoektocht bij deze een punt geven, want bij Rijschool Start Driving ben je aan het juiste adres. Niet alleen omdat wij hoogstaande rijlessen geven, maar ook omdat wij de meest persoonlijke ervaring aan jou willen bieden.

Bij ons kan je bijvoorbeeld kiezen of je een mannelijke of een vrouwelijke rijinstructeur wilt. Verder mag je ook kiezen of je rijles wilt volgen in een handgeschakelde of een automaat auto. Wat je wensen ook zijn, willen zullen ons best om die in vervulling te laten gaan. Ons slagingspercentage is niet voor niets hoog. De kans dat jij je rijbewijs snel, maar ook veilig en verantwoord, zult behalen is dus sterk aanwezig! 

berkel-enschot
google

Reviews

Benieuwd naar wat onze leerlingen over ons zeggen? Lees dan hieronder de ervaringen!

r-icon

Ricardo Willemsen

★★★★★

De communicatie en kwaliteit waren geweldig. De rijinstructeurs zijn professionals en hechten waarde aan de ontwikkeling van de leerling. Van mij krijgen ze ongetwijfeld 5 sterren!

n-icon

Nikita Georgiadis

★★★★★

De rijinstructeurs zijn eerlijk en geven je duidelijk aan waar je aandachtspunten zitten. Ik heb met veel plezier rijlessen genomen van rijschool Start Driving en daarom geef ik ze het hoogste aantal aan sterren. Verdiend!

f-icon

Fanisa F

★★★★★

Heel fijn dat er ook vrouwelijke instructrices beschikbaar waren voor de rijlessen. Ze zijn heel ervaren en weten een goede band met je op te bouwen. Ik ben erg tevreden over de begeleiding die ik heb gekregen.

g-icon

G. smits

★★★★★

Beste Rijschool van Tilburg en omstreken met top instructeurs.
Als je goed, veilig en ontspannen les wil krijgen dan moet je bij Rijschool Start Driving zijn.

h-icon

Hamid020

★★★★★

Ik heb bij meerdere rijscholen proeflessen gehad maar bij hem wist ik gelijk dat ik bij hem wou lessen en gezellige rij instructeurs

 

d-icon

Daisy Van De Zanden

★★★★★

Super fijne rijschool! Niet alleen leerzaam, maar ook super gezellig. Elke les was een feestje met Ibo. Zeker een aanrader!!

 

Veelgestelde vragen

In welke auto ga ik lessen?
Je gaat lessen in een nieuwe en moderne Golf 7 of 8. Zodoende zal je lekker in een goede lesauto’s voorbereid worden voor je rijexamen.
Wie gaat mij de rijlessen geven?
De rijinstructeurs waarover wij beschikken zijn allemaal vakmensen en ervaren. Je zal dus uitstekend begeleid worden door een vrouwelijke of een mannelijke rijinstructeur.
Krijg ik de proefles echt gratis?
Wanneer je een lespakket bij ons gaat afnemen hoef je helemaal niks te betalen voor de proefles. Anders brengen wij kosten in rekening voor dat ene uur van de proefles.
Hoe snel heb ik mijn rijbewijs in de pocket?
Bij ons zal je niet lang wachten voor het examen, aangezien wij over vele instructeurs beschikken en daardoor dus snel en veel examenplekken kunnen reserveren.
Wat is de snelste datum om te beginnen met de rijlessen?

Zo snel mogelijk! Wanneer je aanmelding afgerond is kunnen we misschien zelfs op dezelfde dag aan de slag. Wel is daarbij van belang dat je minstens 16,5 jaar oud bent om überhaupt rijles te mogen nemen. Wanneer je 17 bent mag je afrijden en tot je 18e onder volwassen begeleiding rijden. Na je 18e mag je prima alleen de weg op!

Waar geven jullie de rijlessen allemaal?
Wij hanteren de examenroutes van het CBR altijd bij het geven van de rijlessen. Zo zorgen we ervoor dat jij zo goed mogelijk wordt voorbereid op je praktijkexamen.
Hoelang ga ik rijden bij jullie per les?
Je kan bij ons rijlessen krijgen van 60 minuten of 90 minuten per rijles. Aan de hand van jouw voorkeur kunnen we dan bepalen welke het wordt.
Bestaat de optie om ook per rijles te betalen?
Dat kan! Voordat we aan de slag gaan zullen we eerst bepalen hoe je wilt betalen, zodat wij weten wat jouw behoeften zijn.
En de proefles? Hoelang duurt die eigenlijk?
Wij hanteren een uur voor de proefles.
Wat als ik faalangst heb?
Geen probleem, jij bent echt niet de enige! Daarom kunnen wij onze rijlessen afstemmen op jouw tempo en kunnen we als je wilt ook een faalangstexamen reserveren.

Wat maakt ons als rijschool in Berkel Enschot uniek?

 • Betalen in termijnen
 • Examengerichte rijlessen
 • Mannelijke & Vrouwelijke instructeurs
 • Gratis Proefles
 • Kiezen uit automaat of schakel
 • Hoog slagingspercentage
 • CBR erkende rijschool
 • 8 jaar ervaring
 • Nieuwe lesauto’s
 • Flexibel: Rijles in de middag, avond of weekend
 • Eerlijk advies
 • Betaal nooit teveel! Niet gereden rijlessen krijg je retour
 • Vriendelijke & geduldige instructeur
veelgestelde-vragen-rijschool-berkel-enschot
Call Now Button